БЛИСКАВКОЗАХИСТ ТА ЗАЗЕМЛЕННЯ

Показано з 1 по 15 із 214 (15 сторінок)


Блискавкозахист та заземлення

У каталозі інтернет-магазину OBO.KIEV.UA величезний вибір блискавкозахисту та заземлення. Ми пропонуємо продукцію від провідних європейських виробників. Саме це дозволяє підібрати товар в ідеальному співвідношенні ціни та якості. Крім того, для оптових покупців діє гнучка система знижок. А недорога та швидка доставка зробить покупку ще приємнішою.

Чому варто вибрати заземлення та блискавкозахист, виготовлені професіоналами

Нерідко користувачі самостійно набувають металу та виготовляють з нього контур заземлення та блискавкозахисту. У такому варіанті доводиться витрачати багато часу та зусиль. Адже необхідно викопати траншею для конструкції та оплатити послуги монтажника. При цьому якість далеко не завжди відповідає бажаному.

Професійне обладнання продається відразу з усіма необхідними кріпленнями, тому оплачувати послуги фахівця не потрібно. Будь-який бажаючий здатний встановити конструкцію без зайвих зусиль.

Як вибрати блискавкозахист та заземлення

Для блискавкозахисту ідеально підійде блискавкоприймач з оцинкованого дроту. Він не зазнає впливу корозії і забезпечує оптимальний контакт з наелектризованим повітрям.

Заземлення має бути виготовлене з нержавіючої сталі. Вона має тривалий термін служби та якісно відводить струм у землю.

Підключати блискавкозахист до контуру краще за допомогою мідних лозин. Метал досить м'який, щоб без проблем згинатися у необхідну форму. І водночас має високу провідність струму.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити блискавкозахист та заземлення у належній якості за доступною ціною. Вся продукція надходить безпосередньо від виробника та має тривалий гарантійний термін.

Наша документація