БЛИСКАВКОЗАХИСТ

БЛИСКАВКОЗАХИСТ
Показано з 1 по 15 із 101 (7 сторінок)

Блискавкозахист ОВО

При попаданні блискавки наслідки можуть бути найгіршими. Часто пошкодження отримують будівлі, виходять з ладу техніка та проводка. Але найгірше, коли травми зазнають люди. І часто це закінчується серйозними проблемами зі здоров'ям. Блискавкозахист будівель та споруд — чудовий засіб для створення безпечних умов. У нашому магазині ви можете знайти блискавкозахист для приватних будинків, офісів та підприємств.

Що таке блискавкозахист Obo Bettermann

Системи відеоспостереження, сонячні батареї та колектори стають частою мішенню для потрапляння блискавки. Внаслідок впливу потужного електромагнітного поля відбувається коротке замикання. Як результат, обладнання виходить із ладу. Блискавкозахист — це обладнання, яке успішно протистоїть електростатичним розрядам та блискавкам. Пристрій розташовується на найвищих ділянках будівлі. Тому розряд не встигає досягти стін будівлі та комунікацій.

Блискавкозахист Obo Bettermann виготовляється з міді, алюмінію або оцинкованого металу. Тому навіть при значній висоті (приблизно 1,5 метра) конструкція не має великої ваги. Для багатьох моделей передбачено можливість подовження трубами. У такому варіанті висота конструкції може сягати 4 метрів.

Захист від блискавок застосовується для захисту від поломки:

  • сонячних батарей;
  • накопичувачів енергії;
  • антен;
  • витяжок;
  • камінів;
  • вентиляційних каналів.

Блискавки використовуються, щоб не допустити псування промислового обладнання, а також електроніки, що використовується в побуті, від статичної електрики.

Активний блискавкозахист працює без підключення до електрики. Процес установки не потребує великих зусиль. Блискавкозахист схожий на тонкий стрижень. Достатньо закріпити його за допомогою болтів або шурупів до ковзана.

Незважаючи на простоту конструкції, блискавкозахист надійно оберігає будинок від впливу силового поля. Головне, правильно розрахувати необхідну для створення безпечної зони кількість блискавковідводів та їх потужність.

Як обрати блискавкозахист Obo Bettermann у каталозі

Важливо звертати увагу на переріз щогли. Адже саме вона сприймає розряд. Тому краще зупинитися на моделі, здатній витримати сильне нагрівання. Краще вибирати конструкції, в яких блискавкоприймач та заземлення виготовлені з однакового металу. Мідь добре відводить струм. Але нержавіюча сталь краще протистоїть дії корозії. А ось для підключення зовнішнього блискавкозахисту краще використовувати мідні прутки. Їх легше монтувати, а висока провідність дозволяє застосовувати прут із меншим діаметром.

Чому краще купити блискавкозахист

Виготовлені своїми руками вироби не мають високого ступеня захисту. Щоб правильно зібрати блискавкозахист, потрібно проводити чимало розрахунків. В іншому випадку ви ризикуєте зібрати надто слабку модель.

Крім того, сам процес виготовлення потребує певних навичок і тимчасових витрат. Ціна блискавкозахисту в інтернет-магазині невисока. Тому створювати її самостійно недоцільно та небезпечно.

У магазині OBO.KIEV.UA ви можете замовити блискавкозахист із доставкою до будь-якого міста України.

Успішний блискавкозахист — це не лише правильно розташовані блискавковідводи, але й надійне підключення до землі та якісне введення кабелю в будівлю. Не менш важливою частиною системи є кабельний ввод, який забезпечує безпечне та надійне підключення кабелів до електричної системи будівлі. Використання якісних кабельних вводів від OBO Bettermann гарантує, що ваші кабелі будуть захищені від зовнішніх умов, а система блискавкозахисту працюватиме ефективно.

Ми усвідомлюємо важливість кожного компонента в системі блискавкозахисту, тому пропонуємо лише високоякісне обладнання. Наші кабельні вводи з полістиролу не тільки полегшують монтаж кабелів, але й підвищують рівень захисту системи від блискавок та перепадів напруги. Відвідавши нашу сторінку з кабельними вводами, ви можете підібрати ідеальний варіант для вашого дому чи офісу, який доповнить систему блискавкозахисту та забезпечує додатковий захист вашої електроніки та обладнання.

FAQ

1. Які помилки можна припустити при використанні блискавкозахисту?

При використанні блискавкозахисту можуть бути допущені такі помилки:

  1. Неправильне проектування блискавкозахисту: Неправильний вибір типу та кількості блискавкоприймачів, неправильне розміщення блискавкоприймачів, неправильне з'єднання блискавкоприймачів із заземленням та інші помилки в проектуванні можуть знизити ефективність блискавкозахисту та підвищити ризик виникнення пошкоджень.
  2. Помилки при монтажі: Неправильний монтаж блискавкоприймачів, неправильне підключення до заземлення, неправильне укладання захисних провідників та інші помилки при монтажі можуть знизити ефективність блискавкозахисту та зменшити його захисні властивості.
  3. Відсутність регулярного технічного обслуговування: Захист блискавки вимагає регулярного технічного обслуговування, включаючи перевірку стану блискавкоприймачів, захисних провідників, заземлення та інших елементів системи. Відсутність регулярного обслуговування може призвести до зниження ефективності блискавкозахисту та збільшення ризику пошкоджень.
  4. Неправильне використання заземлення: Неправильне з'єднання блискавкоприймачів із заземленням, використання неправильних матеріалів або неправильне розміщення заземлювачів може знизити ефективність заземлення та, як наслідок, ефективність блискавкозахисту.