Пластикові кабельні канали, труби та аксесуари для них

Пластикові кабельні канали, труби та аксесуари для них
Показано з 1 по 15 із 206 (14 сторінок)

Пластикові кабель канали

Не завжди є можливість зробити приховану проводку. Наприклад, якщо ремонт вже виконано, то штробити стіни недоцільно. Однак і миритися із прокладеними на поверхні проводами не хочеться. У разі на допомогу приходить пластиковий кабель канал. Він дозволяє максимально замаскувати проводи, прокладені по поверхні. Це забезпечує естетичний вигляд у кімнаті.

Крім того, пластикові кабель-канали забезпечують вирішення ще низки проблем:

  • запобігають сплутуванню та пошкодженню проводів;
  • закривають кабель від ненавмисних хитань і тим самим роблять його безпечним;
  • дозволяють обладнати розгалуження проводки в будь-яких місцях.

Особливості пластикових кабель каналів

Пластикові кабель канали однаково успішно використовуються у приватних будинках, квартирах та на виробничих об'єктах. Їх встановлюють на будь-які стіни, виготовлені з малогорючих матеріалів. Гіпсокартонні конструкції, штукатурка, бетон та цегла придатні для монтажу пластикових кабель-каналів.

Особливі моделі дозволяють досягти повного приховування проводки. Наприклад, якщо використовувати плінтус із кабель-каналом ніхто не здогадається, що під ним приховані дроти.

Встановлюється пластиковий кабель-канал за допомогою спеціальних клямок. Тому будь-коли його можна розібрати, щоб отримати доступ до проводів. Більше того, передбачено можливість повторного монтажу за новою розміткою.

Для квартир, будинків та офісів, краще використовувати підлогові або стельові плінтуси з кабель-каналом. Для підсобних та виробничих приміщень, де естетична сторона абсолютно не важлива, можна купити пластиковий кабель-канал звичайного настінного типу.

У нашому інтернет-магазині можна придбати різні варіанти кабель-каналів у високій якості. Ми працюємо безпосередньо з виробником, тому ціна кабель-каналу знижена. Наші клієнти можуть бути впевнені у безпеці та надійності продукції. Якість підтверджується міжнародними сертифікатами.

Пластикові кабельні канали, такі як полістиролові кабельні вводи, є ефективним рішенням. для організації та захисту кабельної інфраструктури. Полістиролові кабельні вводи мають міцність і довговічність, а також забезпечують хорошу ізоляцію та захист кабелів від впливу зовнішніх факторів, таких як пил, волога та механічні пошкодження. Вони легкі в установці і дозволяють упорядкувати та приховати дроти та кабелі, забезпечуючи безпеку та естетичність у приміщенні.

Наша документація