КОРОБКИ ТА АКСЕСУАРИ

2011638 Мембранний ущільнювач М25 для коробок Т-серії

2011638 Мембранний ущільнювач М25 для коробок Т-серії

Артикул: 2011638Тип: EDK 25 LGRВставне ущільнення можна пристосувати до будь-якого діаметра кабелю ш..

6.37UAH

2016180 Клемна колодка для коробок Т-серії

2016180 Клемна колодка для коробок Т-серії

Артикул: 2016180Тип: KL-T 01-04Затискачі та гвинти зі сталі, з гальванічною оцинковкою та прозорим п..

136.02UAH

Показано з 1 по 15 із 207 (14 сторінок)


Монтажні коробки

Прокладка електричної розводки може вимагати чималих витрат часу. Зменшити їх можна, якщо використовувати спеціальні монтажні коробки.

Монтажна коробка: для чого призначена

Коробки для кабелю каналу призначені для полегшення процесу встановлення, а також захисту проводів від попадання пилу та вологи. До того ж, вони суттєво спрощують процедуру ревізії.

Монтажні коробки використовують для захисту розведення електричних, комп'ютерних та телефонних ліній. Їх встановлюють у:

 • стіни з цегли та бетону;
 • гіпсокартонні та інші порожнисті перегородки;
 • ніші.

Чим відрізняються коробки для кабелю

Коробки призначені як для зовнішнього, так і внутрішнього кріплення. Тобто їх можна встановлювати в спеціально підготовленій ніші або кріпити безпосередньо на поверхню стіни.

Оскільки всі коробки мають відмінності, при виборі варто звернути увагу на такі аспекти:

 1. Форма. Коробки можуть бути круглими, квадратними та прямокутними. Крім того, вони мають різні розміри. Необхідно враховувати спосіб і місце кріплення, кількість проводів, що з'єднуються
 2. Матеріал. Для кріплення до металевої гофри підійдуть коробки із того ж матеріалу. А для кабелю можна використати пластикові.
 3. Наявність введення. Коробки без уведення підходять для приміщень з нормальною вологістю. Вони не мають високого рівня захисту від пилу та бруду.
 4. Спосіб кріплення кришки. Якщо планується часті ревізії, краще підібрати модель, що легко відкривається.

Купити монтажні коробки можна у магазині OBO.KIEV.UA. Також у каталозі сайту є клеми, кабельні вводи, розподільні коробки та всі необхідні для монтажу електромереж аксесуари.

FAQ

1. Навіщо використовуються монтажні коробки?

Розподільні коробки використовуються для організації точок підключення та розподілу електроживлення в електричній системі. Вони служать як точки збору та з'єднання проводів, так і місця встановлення запобіжників, автоматичних вимикачів та інших пристроїв захисту від перевантажень та короткого замикання.

2. Які бувають типи електромонтажних коробок?

 1. Існує кілька типів електромонтажних коробок, включаючи:
 2. Вбудовані коробки: Вони встановлюються в стіни, стелі або підлоги і вбудовуються в будівельні конструкції. Вони використовуються для прихованого монтажу електричних систем та забезпечують естетично приємний зовнішній вигляд.
 3. Накладні коробки: Вони встановлюються на поверхні стін, стель або підлоги і кріпляться зовні. Вони легко доступні та зручні у монтажі, і можуть використовуватися у випадках, коли прихований монтаж не потрібний або неможливий.
 4. Кутові коробки: Вони призначені для використання в кутах стін або стель і забезпечують точне підключення проводів у кутах.
 5. Коробки-клемники: Вони є спеціалізованими коробками з внутрішніми клемниками, призначеними для з'єднання проводів і забезпечення їх надійного контакту. Вони зручні у використанні під час проведення з'єднань між проводами різних секцій, і дозволяють легко виконувати підключення та відключення проводів без необхідності розпаювання чи зварювання.