НАПОЛЬНІ КОЛОНИ І БАШТОЧКИ

НАПОЛЬНІ КОЛОНИ І БАШТОЧКИ
Показано з 1 по 15 із 31 (3 сторінок)

Розеткові колони

Підключити велику кількість електроприладів в одному місці більше не проблема. Розеткові колони, це пристрої, які дозволяють підвести електрокомунікації до споживачів і при цьому виглядають стильно і сучасно. Вони забезпечують надійне підключення різноманітних пристроїв і виглядають стильно і не порушують загальну дизайнерську композицію.

Особливо актуальним є таке рішення для офісів. Адже саме там є потреба підключати десятки комп'ютерів та інших пристроїв. Конструкція розеткової колони дає можливість підключити електрокабелі до розеток через стельові або підлогові канали.

Висота пристроїв варіюється від 25 см до 3,5 і навіть 4,5 метра. Що дозволяє підібрати конструкцію, що оптимально підходить під поставлені завдання. Передбачена можливість встановлення розеток будь-якого типу. При цьому вони повністю приховують підведені дроти та надійно захищені від попадання вологи та пилу. Пристрій стильно виглядає повністю безпечно і довговічно. Також рекомендуємо звернути увагу на розетковий блок на стіл.