ПЛАСТИКОВІ ЛЮКИ В ПІДЛОГУ

ПЛАСТИКОВІ ЛЮКИ В ПІДЛОГУ
Уточнюється

Уточнюється

..

Уточнюйте наявність

Уточнюється

Уточнюється

..

Уточнюйте наявність

Уточнюється

Уточнюється

..

Уточнюйте наявність

Уточнюється

Уточнюється

..

Уточнюйте наявність

Уточнюється

Уточнюється

..

Уточнюйте наявність

Уточнюється

Уточнюється

..

Уточнюйте наявність

Показано з 1 по 15 із 16 (2 сторінок)

Люк пластиковий в підлогу

Придбати пластикові лючки в підлогу у нашому магазині просто та вигідно. Вся продукція високої якості, а регулярні акції та знижки дозволяють заощадити бюджет. Можлива оплата за безготівковим розрахунком при замовленні або за фактом доставки.

Де застосовуються люки в підлогу із пластику

Це оптимальний варіант приховування інженерних комунікацій. Якісні та прості в установці люки дозволяють забезпечити легкий доступ до ревізії системи. Крім того, люк запобігає проникненню вологи, що робить його ідеальним варіантом для технічних приміщень. Установка люка захищає комунікації від впливу вологи, несанкціонованого доступу та потрапляння хімічних речовин та пилу.

Високоякісний пластик не піддається гниття. Тому встановлений люк служить довгі роки.

До переваг нашої продукції належить:

  • надійний захист від вологи;
  • простість встановлення;
  • довговічність.

Всі товари проходять додаткову перевірку. Купуючи пластикові дверцята в підлогу в нашому інтернет-магазині, можна бути впевненим, що товар повністю відповідає заявленим параметрам.

Люки виготовлені з матеріалів, що не викликають алергічних реакцій та безпечні для здоров'я.

Всі моделі належать до зносостійкої продукції. Їх можна застосовувати у приміщеннях із ризиком впливу хімічних речовин, підвищеною вологістю, перепадами температури. Навіть при впливі негативних зовнішніх факторів люки служать десятиліттями, не втрачаючи початкової функціональності та зовнішнього вигляду.

Рекомендуємо звернути увагу на товари, які можна використовувати разом із люками:

Пластикові вводи для кабелю, виготовлені з полістиролу, надають надійне та безпечне рішення для встановлення кабелів у підлогу. Вони відрізняються легкістю монтажу та стійкістю до впливу вологи та агресивних середовищ. Для забезпечення додаткового захисту та герметичності нікельовані металеві кабельні герметики є чудовим вибором. Вони забезпечують надійне з'єднання та захист кабелів від пилу, вологи та механічних пошкоджень. Якщо важливо також забезпечити вогнестійкість, слід звернути увагу на вогнестійкі кабельні герметики, які призначені для роботи в умовах підвищеної пожежної безпеки, мінімізуючи ризик займання та поширення вогню.

Наша документація