Металеві скоби вогнетривкі

Металеві скоби вогнетривкі
Показано з 1 по 15 із 17 (2 сторінок)

Вогнестійкі металеві скоби для кабелю

Кабелі електропроводки повинні бути надійно закріплені. Таким чином вдається запобігти пошкодженню кабелю. Не менш важливо, щоб такі пристрої забезпечували надійний захист від перегріву та розповсюдження вогню. Цей фактор робить особливо популярними металеві вогнестійкі скоби.

Вогнестійкі металеві скоби для кріплення кабелю відрізняються такими параметрами:

  • Вироблено із спеціального виду металу, який успішно чинить опір вогню та високим температурам.
  • Не допускають перекидання вогню на кабель. Таким чином забезпечують надійний захист та запобігають спалаху в електромережі.
  • Особлива конструкція надійно фіксує кабель, повторюючи його форму.
  • Забезпечені спеціальними кріпленнями для надійної фіксації та запобігають зміщенню кабелю.
  • Повністю відповідають міжнародним стандартам якості, відповідають вимогам безпеки.

Скоби з вогнестійкого металу необхідні для кріплення кабелю в приміщеннях з високим ризиком аномального підвищення температури та займання поверхонь. Вогнестійкі скоби для електропроводки часто використовують у аеропортах, лікарнях, торгових центрах та інших місцях скупчення людей. Вони допомагають забезпечити високий рівень безпеки та запобігти масовим травмам серед відвідувачів.

У поєднанні з вогнезахисними кабельними вводами, вони створюють безпечне та надійне електричне з'єднання, що відповідає вимогам пожежної безпеки. Всі металеві скоби для кабелю мають міцність і довговічність, що дозволяє їм ефективно справлятися з навантаженнями і забезпечувати стабільне та безпечне функціонування кабельних систем.